В окупованому селі Щасливцеве на Херсонщині знайшли мертвим кримського татарина Ріната Аблякімова. Його тіло було загорнуте в поліетилен
У селі Щасливцеве Генічеському районі знайшли вбитим кримського татарина Ріната Аблякімова. Його тіло знайшли загорнутим у поліетилен.
Про це повідомив телеграм-канал “Осведомленный Геническ”.
27 серпня в Сивашах знайшли загорнуте в поліетилен тіло Ріната А., мешканця села Щасливцеве.
У повідомленні стверджується, що чоловіка “вбили зрадники з Каховки”, а мотивом було заволодіння будинком, що розташований у центрі села, на вул. Миру, 140.
Як з’ясував “Генічеськ ua“, повне ім’я вбитого – Рінат Аблякімов, він кримський татарин і дійсно мешкав у селі Щасливцеве.
“Інформація про його зникнення надійшла до нашого чат-бота ще 13 серпня 2023 року. Анонімно повідомлялось, що п’ятеро невідомих у масках увірвалися в будинок Аблякімова і відвезли в напрямку Генічеська. До сьогодні нічого про його долю не було відомо. Шановні мешканці Генічеського району! Якщо ви знаєте більше про обставини зникнення і смерті Ріната Аблякімова, то велике прохання написати нам у чат – бот https://t.me/genichuaCryptoBot . Анонімність гарантуємо!” – пише “Генічеськ ua”.
Коаліція “Україна. П’ята ранку”, до якої входить ZMINA, збирає та документує воєнні злочини та злочини проти людяності під час російського вторгнення для національних та міжнародних механізмів правосуддя.
Такими злочинами вважають:
- невибіркові обстріли цивільних об’єктів;
- умисні вбивства та заподіяння тяжких страждань;
- викрадення і незаконні арешти цивільних;
- катування і нелюдське поводження;
- зґвалтування;
- мародерство;
- примус українських громадян служити в збройних силах РФ;
- використання населення як “живих щитів”;
- депортацію до Росії чи на окуповані нею території;
- напади на військових, які припинили брати участь у воєнних діях;
- віроломне використання форми чи знаків протилежної армії, емблеми Червоного Хреста;
- використання забороненої зброї (наприклад, касетних боєприпасів);
- використання отруйних речовин;
- напади на релігійні й культурні установи тощо.
Надсилайте інформацію і докази про такі злочини у вашому населеному пункті на електронну адресу info@humanrights.org.ua. Перед цим ознайомтеся з детальною пам’яткою, як робити це правильно.