“Працюємо в Україні з 2019 року і до повномасштабного вторгнення в основному працювали у сфері сексуальної просвіти. Коли почалася повномасштабна війна, ми дуже сильно розширили нашу діяльність. Це простір, який буде функціонувати в рамках нашого спільного проєкту з ЮНІСЕФ, Дитячим фондом ООН. Вони є донором цього проєкту”, – розповіла Чекалова.
Такий безпечний жіночий простір уже діє в Бучі на Київщині. Найближчим часом подібні місця з’явиться в Сумах, Харкові та Павлограді. Проєкт планують реалізовувати до кінця цього року.
По допомогу тут можна звернутися до психологині, юристки чи соціальної працівниці. Послуги безоплатні та конфіденційні. Для консультацій працюватимуть окремі кабінети. На консультацію чи групові заняття жінка може прийти з дитиною. Для цього в безпечному просторі створили необхідні умови.
“У нас завжди є corner space (оптимально використаний простір у куті. – Ред.) для дітей, де є іграшки, де мама, коли приходить на консультацію, може завжди залишити дитину. У нас будуть різні майстер-класи. Це малювання, в’язання, свічковаріння, розглядаємо йогу, розглядаємо навіть захист себе”, – зазначила регіональна координаторка проєкту Ольга Дем’янко.
Адреса клубу: вулиця Котляревського, 2-А.
Графік роботи: з вівторка по суботу з 10:00 до 18:00
Нагадаємо, наприкінці червня в Бучі на Київщині громадська організація “Дівчата” ініціювала відкриття дружнього простору для жінок і дівчат, який матиме ту саму назву, що й організація.