Журналістка на Сумщині оголосила голодування через відмову мера фінансувати радіо

Дата: 20 Травня 2019
A+ A- Підписатися

На Сумщині в.о. головного редактора місцевого радіомовлення в селі Лебедині Наталія Панченко оголосила голодування.

Про це повідомляє ІМІ.

Акцію протесту журналістка почала після того, як міська рада відмовилася підтримувати проект розбудови ФМ-радіостанції та не надала коштів на сплату ліцензійного збору, який треба було погасити до 18 травня. Водночас Лебединська міська рада є одним із співзасновників радіо.

“Панченко перерахувала 16 588 гривень з рахунку редакції, сподіваючись, що 17 травня на сесії міської ради буде розглянуто питання щодо збільшення фінансування редакції за Програмою висвітлення діяльності органів місцевої влади та органів місцевого самоврядування. Проте це питання не було внесено до порядку денного”, – розповідають в ІМІ. 

Міський голова Лебедина Олександр Бакликов пояснив, що не бачить сенсу в збільшенні фінансування, тому що із 46 тисяч гривень, передбачених програмою, редакція використала тільки близько 8 тисяч.

“Бакликов говорить, що радіо ніхто не слухає і що це моя проблема. От я її і вирішую як можу. За ліцензію на FM-мовлення по Лебедину 16 588 гривень заплатила редакція, можемо залишитися без зарплати”, – пояснює причину свого голодування Панченко.  

ІМІ нагадує, що 18 квітня Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення ухвалила рішення про визначення переможцем конкурсу на частоту 91,8 МГц у Лебедині Комунальну організацію “Лебединська редакція міськрайонного радіомовлення “Світанок”. Умовами конкурсу передбачено ретрансляцію суспільного мовника. Власне мовлення – до чотирьох год./добу. Інформаційні програми місцевого спрямування повинні становити 15% власного мовлення.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: