Захарченко називає страти “вищою мірою захисту суспільства” – ЗМІ

Дата: 25 Лютого 2016
A+ A- Підписатися

Ватажок проросійсього незаконного збройного формування на Донеччині Олександр Захарченко вважає страту “вищою мірою захисту суспільства”.

Про це повідомляє інтернет-видання “Новости Донбасса”.

“У багатьох країнах є смертна кара як вища міра захисту суспільства. Інше питання – виконання вироку. Росія, наприклад, приєдналася до мораторію на незастосування страти. Сполучені Штати Америки відмовилися це зробити, і в їхніх Штатах смертна кара існує”, – сказав він.

“На жаль, ми до кінця не зможемо побороти злочинність. Вона була завжди і буде присутньою. Але сила держави полягає в умінні знешкоджувати злочинців і запобігати злочинам. У нас в судовому порядку виносять смертний вирок: знайшли злочинця, знешкодили, винесли вирок. І будь-який засуджений до смертної кари у нас має право подати прохання про помилування, і я його буду особисто розглядати в кожному окремому випадку”, – заявив він.

Раніше російські ЗМІ повідомляли про винесений донецькими незаконними формуваннями перший вирок. У проросійських сепаратистах стверджують, що їхніх “воєнний трибунал” розглядає 46 кримінальних справ. 

Уповноважена президента з питань мирного врегулювання ситуації на Донбасі Ірина Геращенко на початку лютого повідомила, що незаконні формування планують використовувати проти полонених “кримінальний кодекс СРСР”. Він передбачає смертну кару та концентраційні табори. 

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: