За сексуальні домагання з Google звільнили півсотні людей

Дата: 26 Жовтня 2018
A+ A- Підписатися

В американській компанії Google повідомили, що за останні два роки звільнили 48 людей за сексуальні домагання.

Про це пише BBC.

Нещодавно в американському виданні New York Times вийшла стаття, де повідомлялося, що розробник операційної системи Android (Google купив систему у 2005 році – ред.) Енді Рубін отримав 90 мільйонів доларів відхідних попри те, що на його адресу висунули звинувачення в неналежній поведінці. Представник Рубіна, який залишив компанію 2014 року, заявив, що той відкидає ці звинувачення

У відповідь на цю публікацію генеральний директор компанії Сундар Пічаї написав листа працівникам, де повідомив, що Google посилює відповідальність за неналежну поведінку своїх працівників.

Сундар Пічаї

“Ми хочемо вас запевнити, що перевіряємо кожну скаргу про сексуальні домагання чи неналежну поведінку, ми розслідуємо їх та вживаємо заходів”, – цитують листа журналісти.

За словами Пічаї, із 48 звільнених за два роки через домагання працівників 13 були старшими менеджерами.

Нагадаємо, що ПАРЄ опублікувала доповідь про сексуальне насилля щодо депутаток європейських парламентів. Згідно з ним, 47% опитаних отримували погрози розправи, зґвалтування або побиття, 68% чули на свою адресу сексистські коментарі через зовнішність або ґендерні стереотипи і 25% опитаних заявили, що зазнали сексуального насильства. Майже 60% опитаних розповіли, що стикалися з погрозами сексистського характеру в соціальних мережах.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: