За перший день паралімпійська збірна України виборола 9 медалей

Дата: 09 Вересня 2016
A+ A- Підписатися

За перший день Паралімпіади в Ріо українська збірна виборола 9 медалей – 7 бронзових,  одну срібну, та одну золоту.

Про це повідомляє “Чемпіон”.

На фото Оксана Хруль

Так, у штовханні ядра “бронзу” виборов Роман Данилюк.

Результат нашого спортсмена склав 15,94 м. Цей результат став найкращим для Данилюка у цьому сезоні.

В стрибках у довжину наш легкоатлет Руслан Катишев показав 3-й результат – 6.20 м.  Для Катишева ця медаль стала третьою на Паралімпіадах.

Українка Юлія Галінська здобула “бронзу” у боротьбі дзюдо (категорія до 58 кг).

Четверту “бронзу” для нашої країни виборов дзюдоїст Давід Хорава. У ваговій категорії до 66 кг українець у втішному фіналі з рахунком 111:0 переміг представника Південної Кореії Парка Юнгсука.

У плаванні наші спортсмени також здобули бронзові нагороди.

На дистанції 100 метрів на спині третіми фінішували Оксана Хруль та Ярослав Семененко.

Результат Семененка – 1:15.41, а результат Хруль – 1:26.82.

Також бронзу виграла Ольга Свідерська в запливі на 100 метрів вільним стилем (клас S3), якій трохи не вистачило, щоб зачепитися за друге місце.

Перше “срібло” для України здобув плавець Денис Дубров. На 100-метрівці на спині українець фінішував другим, показавши час 1.05.10.

А першу золоту медаль Україні приніс Євген Богодайко.

На дистанції 100 м на спині українець фінішував з результатом 1:10.55.

За підсумками першого дня Україна займає 9-ту сходинку, маючи в активі 7 бронзових медалей, одну срібну  та одну золоту нагороду.

Топ-5 країн розподілились наступним чином: Китай – 7 золотих, 9 срібних, 4 бронзових, Великобританія (5,3,3), Узбекистан (3,2,3), США (2,4,2), Бразилія (2,1,1).