З YouTube видалять відео, що розпалюють ненависть

Дата: 06 Червня 2019
A+ A- Підписатися

Сервіс YouTube змінив правила користування і заборонив публікувати відео, у яких стверджується про перевагу будь-якої групи, щоб виправдати дискримінацію на основі віку, статі, раси, касти, релігії, сексуальної орієнтації або статусу ветерана.

Про нововведення розповіли в блозі компанії. 

Під категорію відео, що розпалюють ненависть, підпадатимуть ролики, що пропагують нацистську та інші дискримінаційні ідеології. Таким чином, із сервісу видалять матеріали, у яких заперечують Голокост, пропагують насильство, білий націоналізм і заперечують права окремих категорій населення. 

Ще одним нововведенням стане покарання для авторів дискримінаційних роликів: їм заборонять монетизувати такий контент і використовувати функцію “Суперчат”, яка дозволяє залишати платні коментарі під час прямих трансляцій. У YouTube також пообіцяли поступово прибирати з рекомендацій ролики, які не порушують правил сервісу, але, наприклад, розповідають про пласку Землю тощо.

Нові правила, за словами представників компанії, вже почали діяти, проте системам сервісу буде потрібен час, щоб активізуватися для пошуку таких матеріалів. 

Як відомо, у квітні компанія Facebook заборонила на своїх платформах, включно з Instagram, поширювати висловлювання на підтримку білого націоналізму та сепаратизму. 

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: