З наступного року безоплатні ліки можна буде отримати в будь-якій аптеці – МОЗ

Дата: 22 Жовтня 2018
A+ A- Підписатися

З 2019 року лікарські препарати за програмою “Доступні ліки” можна буде отримати в будь-якій аптеці країни та за електронним рецептом.

Про це розповів голова Національної служби здоров’я України Олег Петренко, передає “Укрінформ”.

Починаючи з наступного року, гроші на програму “Доступні ліки” отримуватимуть не місцеві органи влади, а аптеки, що підписуватимуть контракт зі службою здоров’я.

“З 1 квітня 2019 року будь-який рецепт, виписаний в електронній системі (власне, електронний рецепт) буде давати можливість отримати безоплатно ліки в будь-якій аптеці на території України без прив’язки до території. НСЗУ кожній аптеці сплатить вартість цього рецепту”, – зауважив Петренко.

Задля роз’яснення питань, пов’язаних з медреформою, НСЗУ, за словами чиновника, відкрила спеціальний контакт-центр із номером 1677:

“Туди можуть телефонувати й лікарі, і керівники закладів щодо питань укладання договорів з НСЗУ та інших питань, що є предметом програми державних гарантій. У нас є і скарги, і нарікання, але і є звернення людей, які відчули різницю, коли вони можуть отримати безоплатні послуги, що є предметом гарантованого державного пакету”.

Нагадаємо, що незабаром державні вакцини будуть доступні навіть у приватних лікарнях. 

 

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: