З американки, яку хотіли судити за вбивство ненародженої дитини, зняли обвинувачення

Дата: 05 Липня 2019
A+ A- Підписатися

Прокуратура штату Алабама в США зняла звинувачення з 27-річної Марші Джонс, яку збиралися судити за вбивство ненародженої дитини, що померла внаслідок пострілу в живіт. 

Про це повідомляє The New York Times.

Марші Джонс 

Прокурорка Ліндсі Вашингтон, яка власноруч підписувала список обвинувачень щодо Джонс, заявила журналістам, що зважила всі докази та вирішила закрити справу.

Я вирішила, що це не в інтересах закону – продовжувати справу пані Джонс. Жодних подальших юридичних дій щодо пані Джонс у цій справі не буде”, – сказала вона.

Журналісти зазначають, що такі рішення в прокуратурі штату ухвалили після того, як обурена громадськість почала телефонувати до офісу Вашингтон та вимагати відпустити Джонс. 

Як відомо, 27-річна Марші Джонс з міста Бермінгем перебувала на п’ятому місяці вагітності, коли під час сварки її подруга вистрілила жінці в живіт. Одразу після інциденту поліцейські затримали подругу, з якою того вечора була Марші. Спочатку дівчину звинуватили в ненавмисному вбивстві, проте згодом відпустили, адже присяжні, які розглядали її справу, розцінили постріл як самозахист. Натомість правоохоронці затримали саму Джонс: її звинуватили у вбивстві власної дитини. Американка могла стати однією з перших жертв драконівських законів, що ухвалили в Алабамі нещодавно. Річ у тому, що відтепер плід у животі матері в штаті має такі самі права, що й людина. 

Алабама став не єдиним штатом, де за останній рік різко обмежили право жінок на аборт. Наразі таких у США налічують уже п’ять.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter