З Донецької області вже евакуювали три чверті жителів

Дата: 15 Серпня 2022
A+ A- Підписатися

З Донеччини вже евакуювали три чверті жителів. Від початку обов’язкової евакуації до безпечних регіонів вивезли 5575 людей.

Про це в ефірі телемарафону повідомив начальник Донецької ОВА Павло Кириленко.

Фото: Ірина Верещук

“Більшу частину жителів області евакуйовано, це практично три чверті населення. Чверть населення лишається, але евакуація після прийняття розпорядження уряду від 2 серпня продовжується. З моменту початку обов’язкової евакуації, станом на сьогодні, вже евакуйовано 5575 осіб”, – поінформував Кириленко.

Він зазначив, що темпи вивезення людей до безпечних регіонів за можливості нарощуватимуться. Постійно проводиться інформаційна кампанія, щоб люди знали, куди вони їдуть і яку допомогу, від грошової до морально-психологічної, можуть отримати.

Нагадаємо, що 2 серпня вранці до Кропивницького приїхали перші 136 цивільних, понад чотири десятки з яких належать до маломобільної групи населення.

На місці прибуття всі евакуйовані можуть оформити разову грошову допомогу: 3 тисячі гривень для дітей та осіб з інвалідністю та 2 тисячі гривень для всіх інших. Також можна буде оформити щомісячну виплату для ВПО в такому самому розмірі.

Номери телефонів для евакуації з Донецької області
Гаряча лінія для евакуації з тимчасово непідконтрольної Україні Харківської області
Гаряча лінія для евакуації з тимчасово непідконтрольної Україні Херсонської області
Гаряча лінія для евакуації з тимчасово непідконтрольної Україні Запорізької області

Переселенців безоплатно розселяють у комунальних закладах або приватних будинках, де вони мають змогу отримати гуманітарну, психологічну допомогу та соціальний супровід від міжнародних організацій.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter