Євросоюз схвалив перші таблетки для лікування коронавірусу

Дата: 20 Листопада 2021
A+ A- Підписатися

Агентство ЄС з лікарських засобів (EMA) надало екстрений дозвіл на коронавірусний препарат “Молнупіравір” від американського фармацевтичного гіганта MSD.

Про це йдеться у заяві агентства.

Джерело: NEWS.EMORY.EDU

Комітет EMA з лікарських засобів (CHMP) видав рекомендації щодо використання Lagevrio (також відомого як молнупіравір або MK 4482) для лікування COVID-19. Ліки, які наразі не зареєстровані в ЄС, можна використовувати для лікування дорослих з COVID-19, які не потребують додаткового кисню та мають підвищений ризик розвитку важкої форми коронавірусу“, – повідомляється в заяві.

Зазначається, що препарат слід вводити в курс лікування якомога швидше після встановлення діагнозу COVID-19. Ліки, що випускаються у вигляді капсул, слід приймати двічі на день впродовж 5 днів.

На початку листопада Велика Британія стала першою країною у світі, яка схвалила препарат “Молнупіравір”.

За інформацією виробника, засіб знижує здатність коронавірусу розмножуватися в клітинах організму і таким чином уповільнює подальший розвиток COVID-19.

EMA також оголосила про початок процедури перевірки таблеток від коронавірусу Paxlovid від американського фармацевтичного гіганта Pfizer.

Як зазначають виробники, препарат знижує ймовірність госпіталізації або смерті на 89% у пацієнтів з високим ризиком після коронавірусної інфекції.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter