Володимир Бабенко залишиться головою суду на третій термін поспіль

Дата: 09 Червня 2016
A+ A- Підписатися

Вищий адміністративний суд не задовільнив касаційну скаргу судді Апеляційного суду Черкаської області Сергія Бонадренка, у якій він оскаржував обрання головою суду Володимира Бабенка на третій термін поспіль.

Про це повідомляє кореспондент Центру інформації про права людини із зали судового засідання.

“Суд ухвалив касаційну скаргу судді Аплеяційного суду Черкаської області Сергія Бондаренка залишити без задоволення, а постанову Черкаського окружного адміністративного суду та ухвалу Київського апеляційного адміністративного суду без змін”, – зачитав вступну резолютивну частину ухвали суддя Юрій Черпак.

Адвокат судді Сергія Бондаренко Роман Маселко називає рішення суду прогнозованим.

“Я особисто не вірив, що діюча судова система суддів застосують таке трактування, яке є очевидним для всього суспільства. В демократичному суспільстві не може одна й та сама людина займати такі відповідальні посади необмежену кількість разів”, – сказав у коментарі Центру адвокат.

Нагадаємо, суддя Апеляційного суду Черкаської області Сергій Бондаренко у попередніх судових інстанціях просив визнати рішення зборів суддів про обрання голови судду Володимира Бабенка на третій термін поспіль незаконним.

У своїй скарзі він посилається на низку порушень, які відбулись під час зборів суддів апеляційного суду та під час розгляду справи у попередніх інстанціях. Зокрема він вказує, що не міг повноцінно брати участь у зборах суддів, оскільки розглядав у цей час судову справу.

Сергій Бондаренко вважає, що на підставі доказів, які надають відповідачі, неможливо також встановити кількість присутніх на зборах суддів. 

Під час судового засідання суддя Сергій Бондаренко заявив, що не висував свою кандидатуру на посаду голови суду. 

Раніше повідомлялось, що суддя Сергій Бонадаренко зазнав систематичного тиску та втручання в його роботу як судді після того, як він відмовився приймати неправомірне судове рішення на вимогу Володимира Бабенка. 

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter