Витягнути кулю з легені активіста Михайлика зможуть не раніше, ніж за місяць

Дата: 02 Жовтня 2018
A+ A- Підписатися

Пораненого 22 вересня громадського активіста Олега Михайлика зможуть прооперувати не раніше, ніж за місяць. Операція необхідна, щоб дістати кулю з легені.

Про це повідомив колега Михайлика по партії “Сила людей” Ігор Бичков.

“Операція буде проведена після того, як легеня відновиться. Тоді вилучити кулю буде не так травматично, як одразу після травми. Це правильна тактика лікування, яка узгоджена з торокальними хірургами”, –  написав Бичков у Фейсбук.

За його словами, час проведення операції визначить діагностика, але “це буде не раніше, ніж за місяць”.

Він додав, що відтермінування операції не погіршує стан здоров’я Михайлика. Зараз він перебуває в стабільному стані і намагається самостійно пересуватися.

У коментарі Центру інформації про права людини Бичков уточнив, що Михайлик пересувається на коротких відстані зі сторонньою допомогою. При цьому, його турбує біль в грудях та руках.

“Лікарі кажуть, що на повне відновлення потрібно декілька місяців”, – додав Бичков.

Нагадаємо, 22 вересня в Олега Михайлика в центрі Одеси стріляли невідомі. Він пережив клінічну смерть.

Слідство розглядає п’ять версій нападу. Крім особистих мотивів та хуліганських дій, це – громадська діяльність, конфлікт із новими власниками місцевого ринку та допомога ошуканим інвесторам у боротьбі із забудовником.

Поліція за підозрою у замаху на життя активіста затримала трьох громадян Грузії, які також підозрюються в інших злочинах починаючи з порушень в міграційній сфері, закінчуючи розбоєм, стріляниною та вимаганням.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter