Виконавця ролі трансґендерної дівчини-балерини ОМКФ нагородив як кращого актора

Дата: 23 Липня 2018
A+ A- Підписатися

16-річний Віктор Полстер отримав на Одеському міжнародному кінофестивалі приз як кращий актор за роль трансґендерної дівчини, яка присвятила себе кар’єрі балерини.

Кадр із фільму “Дівчина”

Про це повідомляється на офіційному сайті фестивалю.

Бельгійська драма “Дівчина” (“Girl”) режисера Лукаса Донта вперше була представлена в конкурсній програмі “Особливий погляд” на 71-му Каннському міжнародному кінофестивалі 12 травня 2018 року

Там стрічка отримала ЛГБТ-приз фестивалю “Квір-пальмову гілку”, “Золоту камеру” як найкращий дебют та Приз ФІПРЕССІ.

Виконавець головної ролі Віктор Полстер був відзначений журі програми “Особливий погляд” як найкращий актор.

“Рішуча 15-річна Лара присвятила себе кар’єрі професійної балерини. За підтримки батька вона з головою поринає в пошуки абсолюту в новій школі. Підліткові розчарування і дражливість Лари посилюються, коли вона розуміє, що її тіло не так уже й легко опанувати, адже вона народилася хлопчиком. Кожен ранок юна танцівниця розпочинає з перев’язки інтимних місць”, – так описують  стрічку фестивальні анонси.

На міжнародній базі кінофільмів IMDb зазначено, що до проб на роль Лари запрошували акторів обох статей або із невизначеною статтю. Але ніхто з претендентів не міг одночасно і танцювати, і грати так добре, як було потрібно для стрічки. Тож виробники фільму вирішили спочатку підібрати інших танцюристів та танцюристок, а під час цього відбору знайшли Віктора Полстера. Для нього це був дебют у кіно.

Ідея створити такий фільм виникла у режисера Лукаса Донта після того, як у 2009 році він прочитав у газеті статтю про бельгійську дівчину, народжену чоловіком, яка прагнула стати балериною.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: