Викладачів університету Драгоманова покарали за те, що “зігнали” студентів на “урочистий молебен”

Дата: 27 Жовтня 2017
A+ A- Підписатися

Відправка студентів керівництвом Національного педагогічного університету імені Драгоманова під час навчань на молебень порушує їхні права. 

Про це заявила Омбудсман з прав людини в Україні Валерія Лутковська.  

Прес-служба Уповноваженої повідомляє, що керівництво університету поінформувало, що згідно з розпорядженням ректора було вжито усіх заходів щодо “суворого дотримання в подальшому положень законодавства про освіту”.

“Водночас, щодо викладачів, які змушували студентів відвідати “Урочистий молебень”, вжили заходів дисциплінарного впливу”, – йдеться у повідомленні.

Також в Офісі Уповноваженої Верховної Ради з прав людини додали, що раніше до Міністерства освіти і науки та керівництва університету надіслали листа. У ньому висувалась вимога вжити негайних заходів реагування, спрямованих на забезпечення суворого дотримання положень законодавства про освіту та не допускати подібних ситуацій у майбутньому.

Нагадаємо, 29 вересня студентів педагогічного університету ім. Драгоманова замість пар змушували йти на молебень з нагоди Дня працівників освіти.

Про це написав на своїй сторінці у Фейсбук речник Української асоціації студентів Сергій Зайченко. Він навів оголошення на сторінці вишу та скріншоти смс-повідомлень, в яких студентам передавалось розпорядження щодо того ранку.

У наведених ним смс-повідомленнях дівчатам рекомендували вдягати спідниці і брати хустки. А також йдеться про те, що, оскільки молебень відбудеться у час навчання, то неявка на нього буде зарахована як прогул другої пари. 

Тож студенти прийшли на молебень із написами на спині “Мене змусили сюди прийти замість пар“.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter