Відбувся конкурс адвокатів безоплатної правової допомоги

Дата: 16 Квітня 2015
A+ A- Підписатися

Адвокати будуть надавати допомогу соціально незахищеним громадянам у кримінальних, цивільних та адміністративних справах. Найбільше представників, що успішно пройшли конкурс – зі Львівської, Запорізької та Харківської областей.

Як повідомляє Координаційний центр з надання правової допомоги, 372 адвоката успішно пройшли 7-й конкурс з відбору адвокатів до системи безоплатної правової допомоги.

“Вони будуть включені до Реєстру адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу. У подальшому це стане підставою для регіональних центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги заключати із такими адвокатами контракти / договори про співпрацю“, – йдеться у повідомленні центру.

Зокрема, найбільше адвокатів, які успішно пройшли конкурс, у Львівській (32), Запорізькій (28), Харківській (26), Черкаській (24),  Рівненській (22), Волинській та Дніпропетровській (по 21) областях та Києві (20). Найменша кількість адвокатів, які успішно пройшли конкурс, у Закарпатській області – 1 адвокат.

Адвокати будуть залучатися до надання безоплатної вторинної правової допомоги у кримінальному процесі, а також у цивільних та адміністративних справах.

Нагадаємо, що надання такої допомоги соціально незахищеним громадянам розпочнеться із 1 липня 2015 року, як це передбачено Законом України “Про безоплатну правову допомогу”. 

Як раніше розповіла адвокат системи безоплатної правової допомоги Наталя Дорошенко, згідно з Кримінально-процесуальним кодексом після затримання слідчий зобов’язаний повідомити про це Координаційний центр з надання безоплатної правової допомоги. Але затриманий або його родичі можуть і самі звернутися до такого центру.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: