Віце-президентом ПАРЄ обраний український депутат

Дата: 23 Січня 2017
A+ A- Підписатися

Парламентська асамблея Ради Європи обрала українського депутата Георгія Логвінського на посаду свого віце-президента на річний термін.

Про це повідомляє зі Страсбурга кореспондент “Європейської правди”.

“Чергова перемога України на міжнародному фронті – в Страсбурзі, за одностайної підтримки залу, мене обрали віце-президентом Парламентської Асамблеї Ради Європи. Це величезна честь, гордість і відповідальність для мене. Посада віце-президента і члена бюро ПАРЄ – найвища посада на міжнародній парламентській арені за всю історію України”, – написав Логвінський на своїй сторінці у Фейсбук.

Він пообіцяв докласти всіх зусиль на новій посаді для подальшої підтримки України, відновлення її цілістності, захисту прав громадян.

“10 років тому я вперше, як помічник Мустафи Джемілєва і правозахисник, з балкона спостерігав за роботою ПАРЄ. З того часу для мене не було більшої мети, ніж в цьому залі домагатися найвищих міжнародних перемог для своєї країни. Сьогодні моя мета здійснилася”, – додав Логвінський. 

Всього на цей рік визначено 17 віце-президентів, ще 3 посади лишилися вакантними.

Як пише Європейська правда, Логвінський обійняв цю посаду за квотою України. У відповідності до процедури ПАРЄ, вибори в традиційному розумінні даного терміну не проводяться, перелік віце-президентів затверджується в пакеті без формального голосування, якщо ніхто з депутатів не має заперечень щодо окремих кандидатів.

Щодо представлених в понеділок кандидатур заперечень не надійшло.

Як відомо, від 2015 року Логвінський також є віце-президентом групи Європейської народної партії в асамблеї.

Георгій Логвінський – член ПАРЄ, депутат-списочник від фракції “Народний фронт”. Його дружина – суддя ЄСПЛ від України Ганна Юдківська.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: