В Україні з’явиться єдиний реєстр ветеранів війни

Дата: 14 Серпня 2019
A+ A- Підписатися

Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про створення Єдиного державного реєстру ветеранів війни.

Про це йдеться на сайті уряду. 

Рішення про створення реєстру ухвалили 14 серпня. До нього мають внести інформацію про ветеранів війни (учасників бойових дій, осіб з інвалідністю, отриманою внаслідок війни, та учасників війни), осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, і постраждалих учасників Революції гідності, а також про членів сімей цих категорій осіб.

Створити реєстр запропонувало Міністерство ветеранів, яке в Україні з’явилося наприкінці минулого року. 

Читайте також: Що робитиме міністерство ветеранів для учасників АТО?

Як відомо, у листопаді 2018 року парламент проголосував за створення відомства та призначення на посаду його очільниці депутатки від Блоку Петра Порошенка Ірини Фріз. До створення міністерства питанням ветеранів в Україні опікувалися майже 30 відомств. Серед них, зокрема, була Державна фіскальна служба, яка працювала над санаторно-курортним лікуванням ветеранів, служба з питань геодезії, картографії та кадастру, що разом з органами місцевого самоврядування забезпечувала ветеранів земельними ділянками, та багато інших.

Також над питаннями ветеранів війни працював спеціальний парламентський комітет у справах ветеранів та осіб з інвалідністю, проте нещодавно стало відомо, що в новообраній Раді можуть відмовитися від подальшого існування цього органу

На сьогодні, за даними Міністерства ветеранів, в Україні статус учасника бойових дій отримали вже понад 354 тисячі осіб. 

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: