В Україні заборонили латвійський канал, який працював за російським свідоцтвом

Дата: 21 Лютого 2019
A+ A- Підписатися

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення заборонила в Україні трансляцію телеканалу “TV XXI”, який має російське свідоцтво про реєстрацію.

Про це повідомляє прес-служба регулятора.

Канал був зареєстрований у Латвії, а в Україні знаходився у переліку іноземних програм, зміст яких відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення і національного законодавства. Під час моніторингу ефіру Нацрада виявила інформаційну заставку з текстом про те, що свідоцтво про реєстрацію телеканалу видав Роскомнагляд ще у 2012 році. Крім цього експерти знайшли й інші порушення:

“В ефірі телеканалу транслювали регіональну рекламу з елементами оплати в рублях, посиланням на російський сайт та адресу пункту продажу у Москві”.

Після цього регулятор звернувся до Національної ради з питань електронних медіа Латвійської Республіки за роз’ясненням та отримав відповідь, де колеги повідомили, що у червні 2018 року ліцензію компанії у Латвії на мовлення для іноземної програми “TV XXI” анулювали. З огляду на ці обставини Нацрада вилучила телеканал з переліку програм, дозволених для ретрансляції.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: