При офісі президента створюють Раду з питань свободи слова для діалогу з медіаспільнотою

Дата: 17 Липня 2019
A+ A- Підписатися

Заступник керівника Офісу президента України Кирило Тимошенко аноносував створення Ради з питань свободи слова при президентові, до якої увійдуть по одному представнику від кожної редакції центральних ЗМІ. 

Про це повідомляє офіційний сайт президента України. 

“Нам важливий діалог з медіаспільнотою, тому ми запускаємо роботу Ради. Вона збиратиметься регулярно”, – сказав Кирило Тимошенко.

Очікується, що Рада допомагатиме фіксувати та усувати загрози для свободи слова, прояви цензури. Також серед пріоритетів – захист професійних прав журналістів. Для цього, йдеться у повідомленні, в Раді будуть представники силових відомств та медіаюристи. 

Аналогічні ради, повідомив Тимошенко, до складу яких увійдуть представники регіональних засобів масової інформації, запропоновано створити при кожному голові ОДА. 

Нагадаємо, 6 червня учасники Медіаруху “Журналісти за усвідомлений вибір”, до якого приєдналися понад 50 ЗМІ та медійних організацій, передали президенту Володимиру Зеленському звернення, де запропонували порядок денний медіареформ та перелічили першочергові завдання і виклики у сфері свободи слова.

Передаючи звернення, голова Інституту масової інформації Оксана Романюк закликала створити при адміністрації президента діалоговий майданчик для регулярних зустрічей із представниками медіасектору і силових структур та інших відомств, щоб виробити спільне розуміння медійних реформ і оперативно реагувати на виклики у сфері свободи слова. 

Прессекретарка президента Юлія Мендель пообіцяла, що питання створення діалогового майданчику буде вирішуватись найближчим часом. 

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: