В Криму блокують рахунки Ільмі Умерова

Дата: 30 Грудня 2016
A+ A- Підписатися

Російська окупаційна влада внесла Ільмі Умерова в список “екстремістів” і блокує його фінансові операції в Криму.

Про це заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Ільмі Умеров написав у Facebook.

Він повідомив, що намагався сплатити через банк в окупованому Криму штраф, який йому присудив окупаційний суд, однак усі операції було заблоковано. Умеров зазначив, що сплатити штраф потрібно до 9 січня 2017 року.

“Співробітники банку, порадившись зі своїм начальством, вибачаючись розповіли мені, що будь-які банківські операції від мого імені неможливі, оскільки Ільмі Умеров заблокований в програмі як “екстреміст”, – написав Умеров.

Як відомо, ФСБ Росії затримала Ільмі Умерова у Бахчисараї 12 травня. Проти нього російські силові органи в анексованому Криму порушили кримінальну справу за статтею “сепаратизм” за нібито заклик в ефірі ATR до дій, які загрожують територіальній цілісності Російської Федерації. Умеров заявляв, що його слова в передачі невірно переклали.

11 серпня Ільмі Умерову під час розгляду судом в анексованому Росією Криму питання про призначення йому психіатричної експертизи стало погано. Лікарі госпіталізували його з підозрою на інфаркт. Після цього підконтрольний Росії Київський райсуд Сімферополя ухвалив рішення про необхідність проходження Умеровим стаціонарної судово-психіатричної експертизи. У психіатричну лікарню його перевезли 18 серпня.

7 вересня Ільмі Умеров вийшов з клініки.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter