В Києві побили головреда видання Бізнес-Цензор

Дата: 26 Липня 2016
A+ A- Підписатися

Керівника ділового видання Бізнес-Цензор Сергія Головньова 25 липня побили в центрі Києва, на Подолі, двоє невідомих, нічого не вкравши.

Він пов’язує це зі своєю журналістською діяльністю.

“Учора після роботи йшов Константинівською вбік Контрактової. Напали два типи. Усе продумано. Один ішов попереду в капюшоні, прикриваючи обличчя рукою, косив під п’яного. Інший – позаду. Порівнялися, подачі з двох боків. Повалили на землю, відбуцали впродовж хвилини й утекли. Вочевидь, пасли від офісу”, – написав Головньов у Facebook.

“Не пограбування, бо в один бік полетіла сумка, в іншу – телефон. Нічого не взяли. Не хуліганський психодел, бо так сплановано, що облич не бачив. Яскрава прикмета – синя куртка з капюшоном, знявши яку всі прикмети знищуються”, – додає він.

Журналіст написав заяву в органи внутрішніх справ, але результатів не чекає, “бо за бажання легко можна спланувати напад, який не має явних доказів”.

“Найбільш прикро, що не розумію, яка причина. Враховуючи десяток тем, якими займався в останній місяць, можна скреативити 3-4 найменш параноїдальних версії. Але пишемо-то ми не звинуваченнями, а просто факти даємо. Тим більше, ніколи не відмовлявся давати точку зору згаданих у тексті осіб”, – зазначив Головньов.

Головньов зазначив, що таке з ним трапилося вперше за понад 10 років роботи у ЗМІ.

“Дякую, що не думали вбивати. Іншим колегам пощастило менше… Однак гнітить думка про те, як легко й безкарно з тобою можуть зробити що завгодно”, – написав він.

Нагадаємо, вранці 20 липня в центрі Києва у машині редактора “Української правди” підірвали відомого журналіста Павла Шеремета, він загинув.

19 в Києві в парку КПІ на редакторку українського видання Forbes Марію Ридван напав невідомий з ножем і наніс три поранення.

18 липня у працівника Центру інформації про права вкрали робочий комп’ютер прямо з кімнати офісу.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: