В Києві через погрози скасували виставку про жіночий оргазм

Дата: 18 Грудня 2017
A+ A- Підписатися

Експонати виставки.

Фото: Владислав Тузов, Facebook

Семиденну виставку “Мистецтво жіночого оргазму”, що мала відкритися 16 грудня в комплексі “Торонто-Київ”, скасували через погрози насильства та знищення експонатів.

З такою заявою на сторінці заходу у Facebook виступили організатори виставки компанія Durex.

“Durex гордо виступає за поширення безпечного сексу та отримання задоволення, але ми не можемо поставити під загрозу безпеку наших споживачів та наших людей”, – зазначається в повідомленні компанії.

Наразі організатори не повідомляють, від кого саме надходили погрози, та чи були з цього приводу звернення до поліції. Вони також спростовують інформацію про те, що скасування було піар-акцією.

За словами одного з організаторів виставки Ігоря Фоменка, показати експонати все ж таки планується. Проте в якій формі це відбуватиметься ще не вирішили.

Експонати виставки. Фото: Владислав Тузов, Facebook

“Офлайн виставки не буде однозначно. Такі погрози — це, можливо, лише початок, бо якщо нам не дають права говорити про оргазм, то що вже там говорити про більш серйозні теми для обговорення”, – цитує Фоменка “Громадське радіо”.

Виставка “Мистецтво жіночого оргазму” мала проходити з 16 по 22 грудня. Експозицію складали картини, фотографії та скульптури митців з України, Польщі, Білорусі та Франції.

Попередньо в якості місця проведення заходу розглядався ЦУМ, проте в компанії Durex вирішили перенести виставку через “причини, що не залежали від бренду”.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: