В Європі затримали 29 осіб, які примушували мігрантів до рабської праці

Дата: 04 Листопада 2015
A+ A- Підписатися

В Іспанії та Польщі місцева поліція затримала 29 осіб, які причетні до незаконного переміщення мігрантів з Пакистану на територію Євросоюзу й примусової праці.

Про це пише Радіо Свобода з посиланням на Європол. Так, організована злочинна мережа транспортувала мігрантів до Європи Середземним морем із Лівії та Туреччини, це часто відбувалося на кораблях, не призначених для мореплавства.

Потім від цих людей вимагали погашення витрат на транспортування та підробку документів, примушуючи працювати в жахливих умовах. Сума, яку озвучує Європол, становить близько 14 тисяч євро.

Під час одного з інцидентів, до якого Європол вважає причетною саме цю злочинну мережу, у трюмі корабля, що прямував із Лівії, задихнулися понад 40 людей. Це сталося в серпні 2015 року. Італійські моряки врятували тоді від 300 до 400 людей.

Нагадаємо, восени міністри внутрішніх справ Євросоюзу прийняли рішення щодо перерозподілу біженців відповідно до квот по країнах ЄС. Однак не всі країни підтримують таке рішення й готові приймати мігрантів тільки на добровільній основі.

Як пише Європейська правда з посиланням на Reuters Греція в середу провела перше переселення шукачів притулку до Люксембуругу, куди було переселено шість родин з Сирії та Іраку.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: