У Чернівцях просять заборонити “содомський” Фестиваль рівності

Дата: 05 Липня 2018
A+ A- Підписатися

У Чернівцях просять заборонити проведення Фестивалю рівності.

Відповідна петиція з’явилася на сайті Єдиної системи місцевих петицій.

Зареєстрував звернення чоловік на ім’я Микола Гунько. Якщо вірити відкритій інформації на його сторінці у Facebook, то він адміністратор спільноти “Чернівці за здоровий спосіб життя” та старший пресвітер Церкви Адвентистів сьомого дня в місті. Своє прохання заборонити Фестиваль рівності він аргументує тим, що “Бог назвав гомосексуалізм гидотою”.

“У зв’язку з появою на рекламних конструкціях анонсу на липень так званого фестивалю рівності, де пропагується аморальна поведінка, руйнівна для інституту сім’ї, прошу Чернівецьку міську раду заборонити проведення в місті гей-парадів, фестивалів рівності та всіх інших заходів пропаганди содомського збочення”, – йдеться в тексті петиції.

Реклама Фестивалю рівності в місті 

На момент написання новини звернення підписали 142 особи з 250 потрібних. 

Нагадаємо, що 19 травня в Чернівцях праворадикали та священники зірвали Фестиваль рівності.

Протягом двох годин організаторки намагалися потрапити всередину місця проведення фестивалю. Коли це їм вдалось, до приміщення прийшли близько 30 людей разом зі священиками, які виступали проти проведення Фестивалю рівності. Після цього в під’їзді вони розпилили газ, кинули молоток та намагалися переслідувати учасників.

За тиждень до фестивалю представники ультраправих угрупувань “Азов” та “Національний корпус” погрожували поліції в Чернівцях, щоб ті не захищали Фестиваль рівності. Після цього активісти звернулися до влади та міжнародних організацій за підтримкою. Зі спільною заявою на підтримку фестивалю виступили посли Австралії, Австрії, Бельгії, Кіпру, Данії, Канади, Європейського Союзу, Фінляндії, Франції, Німеччини, Нідерландів, Норвегії, Португалії, Швеції, Швейцарії, Великої Британії та США.

Через місяць після цього активістка в місті провела соціальний експеримент – стояла з плакатом “Я – лесбійка. Обійми мене!”. За півгодини до дівчини підійшли майже 100 людей, але жодного гомофоба. 

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: