В Австралії проведуть національне розслідування сексуальних домагань на роботі

Дата: 20 Червня 2018
A+ A- Підписатися

Австралія заявила про проведення “першого у світі” незалежного національного розслідування сексуальних домагань на роботі.

Про це повідомляє ABC News з посиланням на заяву австралійської комісії з прав людини.

Ініціатива з’явилася внаслідок руху MeToo.

“Час є правильним, є апетит до змін, і ми маємо всі функції, щоб… допомогти Австралії очолити земну кулю в пошуку нових рішень щодо сексуальних домагань”, – зауважила представниця комісії Кейт Дженкіс.

Розслідування триватиме по всій країні цілий рік і обійдеться бюджету Австралії в понад 600 тисяч євро. Експерти проводитимуть консультації з громадськістю у великих містах і районних центрах, де всі охочі матимуть можливість розказати про випадки сексуальних домагань. Особливу увагу будуть приділяти фінансовим наслідкам, з якими зіштовхнулися жінки після випадків домагання. 

“У 2012 році ми знали, що одна з чотирьох жінок і один з шести чоловіків ставали жертвою сексуальних домагань. Також ми знаємо, що тільки кожен п’ятий з них зміг подати скаргу”, – підкреслила Дженкіс.

У результаті організатори хочуть отримати рекомендації для запобігання і реагування на сексуальні домагання на роботі.

Нагадаємо, що нещодавно у Фінляндії депутата засудили за сексуальні домагання. Політик від Партії істинних фінів напився на різдвяному корпоративі та насильно поцілував свою колегу. Згодом виявилось, що це не перший вирок парламентаря.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter