В Україні запускають тематичне онлайн-медіа “Ґрати”, яке висвітлюватиме судові процеси

Дата: 06 Вересня 2019
A+ A- Підписатися

Уже відзавтра в Україні запрацює нове видання “Ґрати”, команда якого створюватиме матеріали виключно щодо судової тематики. Спершу презентують публічні сторінки ЗМІ в соціальних мережах – у фейсбуку, твітері, телеграмі, а згодом – сайт. 

Як передає кореспондентка Центру прав людини ZMINA, про це повідомив головний редактор “Ґрат” журналіст Антон Наумлюк під час дискусії “Виклики для свободи слова та журналістів в умовах війни” в межах  “Донбас медіафоруму 2019”.

За словами Наумлюка, видання пояснюватиме суспільству те, що відбувається в судах та навколо них. Зокрема, висвітлюватиме українські судові процеси, діяльність правоохоронних органів, досудові розслідування тощо.  

Зараз судова журналістика здебільшого дає тільки картинку. Ми ж роз’яснюватимемо те, що і як відбувається, що ховається за тими чи іншими процесами”, – прокоментував головний редактор.  

Читати “Ґрати” можна буде двома мовами – українською та російською: 

Ми хочемо розповідати українцям у Криму та на сході, а також громадянам Росії, які готові слухати, про те, що насправді відбувається в Україні.

Зокрема, каже журналіст, видання планує співпрацювати як з українськими ЗМІ, так і з незалежними російськими – насамперед “Медіазоною” та “Новою газетою”. Крім того, працюватиме команда “Ґрат” також із закритою адвокатською спільнотою. 

Наумлюк наголосив, що фінансує “Ґрати” чеська незалежна правозахисна організація “People in Need”.  


Антон Наумлюк – російський журналіст, який співпрацював з виданнями “Радіо Свобода”, “Медіазона” та “Нова газета”. Висвітлював судові процеси над громадянами України в окупованому Росією Криму. У 2017 році нагороджений міжнародною премією “Вільна преса Східної Європи”. 

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: