В Україні показали шість історій ЛГБТ-людей, які не наважуються відкрити правду про себе

Дата: 12 Квітня 2021
A+ A- Підписатися

В Україні створили відеопроєкт “Музей прийняття”: в ньому шестеро ЛГБТ-людей з Харкова розповідають особисті історії. Героями проєкту стали геї, лесбійки, бісексуальні та транслюди, які не наважуються відкрити правду про себе, тож їхні історії озвучили відомі харків’яни та харків’янки.  

Про це йдеться в пресрелізі проєкту, який є частиною національної кампанії з підтримки рівності прав ЛГБТ “Різні.Рівні”.   

 

Автори проєкту наголошують, що зберегли анонімність кожного героя та героїні, оскільки вони стикалися з неприйняттям, дискримінацією, насильством або агресією на ґрунті сексуальної орієнтації або ґендерної ідентичності. Усі історії це монологи людей, які живуть у Харкові або на Сході України та не є (повністю) відкритими в повсякденному житті, зазначають у пресрелізі.  

Так, серед героїв та героїнь відео – гей, який за все життя не спромігся зізнатись у своїй сексуальній  орієнтації і прожив “не своє” життя; військовий, який не зміг відкритися навіть там, де смерть була ближче ніж за крок; прочанка-лесбійка, яка пройшла дорогою святого Якова; дівчина, чия мама намагалася жорстоко “вилікувати” її від гомосексуальності; трансґендерний чоловік, якому доводиться розповідати свою історію переходу.    

Відео створені командою громадської організації “Сфера” та ХарківПрайду спільно з креативним та стратегічним агентством “Arriba!”.  

Ми хотіли розповісти місту реальні історії ЛГБТ-людей, які мешкають у Харкові. Усі ці історії про повагу до людської гідності, зауважила президентка “СфериАнна Шаригіна.  Для нас важливо змінювати на краще саме наше місто, робити Харків безпечним для вразливих спільнот, а отже для різних людей. Адже в такого міста, де затишно і хочеться жити, є майбутнє. Також нашим проєктом ми хотіли підтримати підлітків, які стикаються з булінгом, та сім’ї ЛГБТ-людей“.

Подивитися всі відео можна, зокрема, на ютуб-каналі “Сфери”.  

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: