В Італії від сьогодні не пускатимуть на роботу невакцинованих працівників від 50 років

Дата: 15 Лютого 2022
A+ A- Підписатися

В Італії з 15 лютого не допускатимуть на робоче місце всіх співробітників державного або приватного сектору віком 50 років і старше, якщо вони не матимуть підтвердження вакцинації в сертифікаті “Суперзелений пропуск”.

Про це пише The Local.

Фото: AFP

“Суперзелений пропуск”, який уже був потрібний для доступу до більшості місць і послуг в Італії, показує, що власник був вакцинований або вилікувався від Covid протягом останніх шести місяців.

Однак для всіх віком 50 років і старше потрібні докази саме вакцинації, а не лише одужання, оскільки в Італії вакцинація для цієї вікової групи є обов’язковою з початку січня.

Вимога вакцинації поширюється на всіх, хто проживає в Італії, віком 50 років і старше або на всіх, кому має виповнитися 50 років до 15 червня. Сюди також входять іноземні громадяни.

Будь-яка людина в цій віковій групі, яка залишається нещепленою станом на 1 лютого або не отримала бустерної дози протягом шести місяців після завершення циклу первинної вакцинації, підлягає одноразовому штрафу в розмірі 100 євро від податкової служби Італії.

Крім того, зміна правил з 15 лютого означає, що будь-яка людина в цій віковій групі, яка не може надати доказ вакцинації під час входу на своє робоче місце, може бути оштрафована або відсторонена від роботи без збереження заробітної плати.

Тим, кого буде виявлено на робочому місці без вакцини, загрожує штраф у розмірі від 600 до 1500 євро, який подвоюється в разі повторного порушення. Роботодавці, викриті в недотриманні правил, підлягають штрафу в розмірі від 400 до 1000 євро.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter