Уповноважений по Криму буде готувати позови до міжнародних судів

Дата: 28 Серпня 2015
A+ A- Підписатися

Аслан Омер Киримли також займатиметься питаннями висвітлення ситуації на півострові.

Лідер кримських татар, Уповноважений президента України у справах кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв у коментарі порталу “Крим. Реалії” повідомив, що це він запропонував прем’єр-міністру України Арсенію Яценюку передбачити у себе в апараті посаду уповноваженого по Криму, яким став Аслан Омер Киримли.

Мова йшла про створення декількох бюро кримських татар під егідою Меджлісу в Північній Америці, Брюсселі та інших центрах. Ми сказали Яценюку, що керівник департаменту по Криму Аслан Киримли очолюватиме це бюро в Північній Америці. Прем’єр тоді сказав, що це дуже важливо, і він це вітає, і що Кабінету міністрів потрібно дати йому додаткові повноваження від держави“, – сказав глава Меджлісу.

За словами Джемілєва, уповноважений займатиметься питаннями висвітлення подій, що відбуваються в Криму, а також підготовкою справ і позовів до міжнародних судів.

Нагадаємо, Георгій Логвинський, заступник голови комітету Верховної Ради з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин, зазначав, що особи, які постраждали від дій влади Криму, зокрема, втратили майно, можуть приєднатися до державного позову до Європейського суду з прав людини. Також на підставі заяв з інформацією про конфісковане майно відкривається кримінальне провадження на території України, що дозволяє накладати арешт на майно співучасників злочинів.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: