Омбудсмен підтвердив побиття засуджених в Бердянській колонії

Дата: 10 Березня 2015
A+ A- Підписатися

Офіс Уповноваженого Верховної Ради з прав людини підтвердив факт побиття працівниками Бердянської виправної колонії №77 засудженого Миколу М. та інших засуджених. 

Про це повідомив регіональний координатор зі зв’язків із громадськістю Уповноваженого у Запорізькій області Володимир Павленко

Засуджений Микола М. розповів, що 27 лютого 2015 року він та ще 12 засуджених були етаповані із Запорізького СІЗО до Бердянської виправної колонії. 

Після прибуття працівниками колонії до них безпідставно були застосовані заходи фізичного впливу. Зокрема, йому завдано численні гематоми на обличчі, руках, ногах, інших частинах тіла. Після цього засуджений втрачав свідомість, спостерігалась нудота, проте будь-яка медична допомога йому в Бердянську не надавалась“, – повідомляє прес-служба Уповноваженого Верховної Ради з прав людини. 

На вимогу Володимира Павленка засудженому була надана невідкладна медична допомога.

Прес-служба повідомляє, що зібрані матеріали за фактом побиття засуджених у Бердянській виправній колонії буде спрямовано до Генеральної прокуратури України для відповідного реагування та забезпечення контролю за прийняттям обгрунтованого рішення згідно з чинним законодавством. 

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: