УПЦ КП звернулася до Європейського суду через напад на храм у Сімферополі

Дата: 22 Січня 2018
A+ A- Підписатися

Європейський суд з прав людини зареєстрував заяву від представників Української православної церкви Київського патріархату.

Як повідомляє Крим.Реалії, заява пов’язана з нападом на храм святих рівноапостольних князів Ольги та Володимира у Сімферополі, що стався наприкінці серпня 2017 року.

Архієпископ Сімферопольський і Кримський УПЦ КП Климент. Фото: Крим.Реалії

За словами архієпископа Сімферопольського і Кримського УПЦ КП Климента, серпневий інцидент ще більше згуртував громаду, тому що люди зрозуміли, що церкву можуть закрити в будь-який момент.

“Коли складаються такі обставини, вони призводять до того, що люди через острах залишитися без своєї церкви, без літургії, без причастя, йдуть до церкви”, – зазначив він.

Нагадаємо, 31 серпня 2017 року російські судові пристави за підтримки силовиків вивезли з храму церковне начиння, в тому числі – майно закритих раніше храмів УПЦ КП. Владику Климента тоді до храму не пустили та застосували проти нього силу. Після інциденту архієпископ висунув вимоги до ФСБ – перевірити законність дій Федеральної судово-виконавчої служби та забезпечити безпеку віруючих Київського патріархату.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter