“Укрзалізниця” за 8 днів вивезла понад 58 тисяч іноземців, на вокзалах працюють волонтери

Дата: 04 Березня 2022
A+ A- Підписатися

За 8 днів з України залізницею вивезли понад 58 тисяч іноземців.

Про це повідомили в “Укрзалізниці”. 

Фото: фейсбук-сторінка “Укрзалізниці”

“Укрзалізниця” щодня близько 21:00 публікує графік руху на наступну добу, в якому зазначена низка поїздів, які курсують до Польщі, Угорщини та Чехії. Перехід кордону через міжнародні пункти для іноземців здійснюється за спрощеною процедурою.

У підприємстві порадили іноземцям, які евакуюються з України залізничним транспортом, знаходити безпечні евакуаційні коридори, організовані для них.

Для перевезення іноземних громадян формуються окремі вагони у поїздах далекого та приміського сполучення”, – повідомили в “Укрзалізниці”.
 
Окрім цього, на вокзалах Львова, Києва, Ужгорода та Чопа працюють англомовні волонтери, які надають необхідну інформацію, а у волонтерських пунктах Закарпатської та Львівської області можна також отримати медичну допомогу, їжу, в тому числі вегетаріанську.
 
Фото: фейсбук-сторінка “Укрзалізниці”

Раніше ZMINA розповідала, як організують евакуацію іноземців з України та чи справді вони стикаються з расовою дискримінацією під час цього процесу. 

Українські дипломати запевняють, що уряд України перебуває у тісному постійному контакті з дипломатичними представництвами та консульствами іноземних держав, щоб їхні громадяни були в безпеці та могли якнайшвидше повернутися до своїх країн.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter