Українській компанії погрожують через запуск дрона з прапором Ізраїлю над Києвом

Дата: 17 Травня 2021
A+ A- Підписатися

Українська компанія Dronarium заявила про погрози через запуск дрона з прапором Ізраїлю на честь дня незалежності країни. 

Про це повідомили на сторінці компанії у фейсбуку. 

14 травня над столицею України пролетів дрон, який тримав 40-метровий прапор Ізраїлю. Запуск організувала компанія Dronarium, яка до цього підіймала в небо прапори Білорусі, України, прапор кримськотатарського народу та Київпрайду.

За два дні після цього в праворадикальному телеграм-каналі “Концтабір” опублікували допис, у якому йдеться, що Dronarium “осквернила прапором Ізраїлю “Мати міст руських”. Там також виклали адресу офісу компанії та персональні дані її керівника. Його назвали “єврейською твариною” й закликали підписників “писати на номери компанії, а на сайт провести DDoS-атаку, щоб усіляко “заважати їхній роботі”.

Тим, хто “розмалює офіс компанії свастиками”, пообіцяли “славу і шанування”. 

Скриншоти з погрозами опублікували на сторінці Dronarium. Команді компанії, зокрема, написали, що вони заплатять за свій “злочин” та мають “чекати гостей”. У Dronarium також повідомили, що вже були спроби зламати їхній телеграм-акаунт і сайт. Компанія звернулась із заявою до поліції. 

Нагадаємо, що Dronarium вже зазнавала цькування через участь в акції з ЛГБТ-прапором над Києвом. 

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter