Українські ГО надають дівчатам ноутбуки для навчання під час війни: як отримати

Дата: 15 Березня 2023
A+ A- Підписатися

Громадські організації STEM is FEM та Impact Force запускають проєкт “Be brave – study!”, у межах якого 180 дівчат віком від 14 до 21 року зможуть безкоштовно отримати ноутбуки для продовження навчання під час війни.

Про це виданню ZMINA повідомили в організації STEM is FEM.

Ноутбуки надають компанії HP, Microsoft та Phineo. Проєкт покликаний заохотити дівчат-підлітків до створення власних проєктів, втілення креативних ідей та продовження освітнього процесу.

Щоб одержати гаджети, учасницям потрібно заповнити реєстраційну форму та написати мотиваційного листа. У заявці треба коротко розповісти про себе, свої здобутки в навчанні та позанавчальних активностях, як на це вплинула війна та для втілення яких саме проєктів чи навчальної діяльності потрібен ноутбук. Мотиваційний лист не має перевищувати двох сторінок А4.

Заявки приймаються до 19 березня. Результати відбору будуть оголошені до 7 квітня. Переможниць конкурсу визначать представники проєкту. Доставлення ноутбуків по Україні організує STEM is FEM, за кордон – сторона отримувача.

“Чимало дітей залишилися без комп’ютерів, коли покидали свої домівки. Гаджети – це останнє, про що треба думати, евакуюючись з-під обстрілів. Але сьогодні близько 30% шкіл в Україні працюють онлайн. Ще частина використовує гібридний формат. Навчатися без техніки майже неможливо. Ми вирішили взяти участь у цьому проєкті, тим самим зробивши свій внесок у допомогу талановитим дітям та полегшити їхнє навчання”, – розповідає ініціатор STEM is FEM та Founding Partner Roosh Сергій Токарєв.

STEM is FEM – це український благодійний освітній проєкт, що популяризує STEM-спеціальності серед дівчат (тобто пов’язані з природничими науками, технологіями, інженерією та математикою). Детальніше про проєкт можна дізнатися на сайті STEM is FEM та офіційних сторінках у Facebook та Instagram.

Impact Force – це українська неурядова організація, яка зосереджена на зміні соціальної поведінки, довготривалому соціальному впливі, створенні економічних можливостей і діяльності для загального блага. Мета організації – сприяти, розвивати та зміцнювати голос України в усьому світі та робити внесок у стійке економічне відновлення України. 

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter