Українці зможуть вільно в’їжджати до ЄС улітку 2021-го – послиня Німеччини

Дата: 16 Жовтня 2020
A+ A- Підписатися

Послиня Німеччини в Україні Анка Фельдгузен прогнозує повноцінне відновлення роботи безвізового режиму України з Європейським Союзом до літа 2021 року.

Про це вона сказала в інтерв’ю “Європейській правді”.

“Мій особистий прогноз: нинішня ситуація триватиме до кінця весни 2021 року. До того часу все ж має з’явитися вакцина, і я сподіваюся, що це дозволить відкрити кордони для вільних подорожей. Хоча масова вакцинація – це також процес, який потребує часу”, – каже Фельдгузен.

Вона також припустила, що наступного літа українцям можна сподіватися на відпустки в Європі.

“Дозволю собі трохи оптимізму: вірю, що наступного літа відпустки та перельоти будуть можливими. Ми й самі цього чекаємо. Приміром, моя відпустка в Ісландії цього року зірвалася, тож я дуже розраховую на наступний рік”, – сказала дипломатка.

Фельдгузен наголосила, що обмеження на поїздки діють не тільки для українців: навіть усередині ЄС є “червоні зони”, де діє обмеження на подорожі й після повернення з яких треба йти на карантин.

“Але все одно цей період колись завершиться. Він завершиться, коли з’явиться вакцина або принаймні ефективні ліки проти коронавірусу, які зможуть забезпечити, щоб смертність від COVID-19 значно знизилася”, – сказала вона.

Як відомо, Європейський Союз на саміті з Україною 6 жовтня підтвердив відсутність загроз для дії безвізового режиму та очікує, що його повноцінне функціонування відновиться після пандемії коронавірусу.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: