Україна повернула тіла ще 62 полеглих військових: четверо з них померли у полоні

Дата: 14 Липня 2023
A+ A- Підписатися

14 липня, у пʼятницю, відбулася репатріація тіл загиблих українських військовослужбовців з тимчасово окупованих територій України. Вдалося повернути тіла ще 62 оборонців.

Про це повідомляє Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

Фото: Depositphotos

Серед захисників, тіла яких вдалося повернути, четверо померли у ворожому полоні внаслідок поранення, хвороби та неналежного медичного догляду.

Передача тіл загиблих військових відбулася відповідно до норм Женевських конвенцій.

“Тіла наших захисників після ідентифікації будуть передані їхнім рідним для гідного поховання”, – наголосили у Мінреінтеграції.

Репатріація тіл з тимчасово захоплених територій здійснюється за сприяння Мінреінтеграції, уповноваженого зі зниклих безвісти у співпраці з Об’єднаним центром при СБУ, Цивільно-військовим співробітництвом ЗСУ, іншими силовими структурами, відомствами та міжнародними організаціями.

Нагадаємо, працює гаряча лінія уповноваженого зі зниклих безвісти 0 800 339 247. У вихідні повідомлення приймають у вайбер і телеграм за номером (095) 896-04-21.

Нагадаємо, що на підконтрольну Україні територію також вдалося повернути тіла захисників, які загинули внаслідок теракту, вчиненого окупантами в Оленівці. Більшість з них вже вдалося ідентифікувати. Аналіз ДНК триває.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter