Україна опинилася на 8-му місці у світі за кількістю емігрантів

Дата: 19 Грудня 2021
A+ A- Підписатися

За кількістю міжнародних мігрантів українського походження Україна посідає 8-ме місце у світі.

Про це у фейсбуці повідомили Офіс Омбудсмана України та Opendatabot.

Фото з відкритих джерел

За 10 місяців 2021 року країну покинули і все ще не в’їхали назад понад 600 тис. українців. Це найбільший показник останніх 11 років. У першій половині десятих років Україна щороку втрачала близько півмільйона людей. Після 2014-го щорічна кількість неповернених помітно знизилася, але рахунок все одно йшов на сотні тисяч. Єдиний рік із позитивним сальдо — коронавірусний 2020-й, коли українців, що повернулися додому, було на 80 тис. більше, ніж тих, хто виїхав. Загалом з 2011 по 2020 рр. до країни не повернулися 2,6 млн громадян України. Судячи з показників 2021-го можна очікувати, що якщо у листопаді-грудні не буде масового повернення українців додому, то сукупне негативне сальдо за 11 років становитиме понад 3.3 млн осіб“, – пише Opendatabot.

В Офісі Омбудсмана нагадали, що, за даними ООН, близько 3,5% населення планети — мігранти. Більшість з них походить з Індії, Мексики та Китаю.

Здебільшого мігранти мешкають лише в десяти країнах: США, Німеччині, Саудівській Аравії, Росії, Великій Британії, Об’єднаних Арабських Еміратах, Франції, Канаді, Австралії та Італії.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter