Український депутат Логвинський очолив у ПАРЄ підкомітет боротьби з тероризмом

Дата: 25 Січня 2017
A+ A- Підписатися

Віце-президент Парламентської асамблеї Ради Європи, народний депутат України Георгій Логвинський (фракція “Народний фронт”) обраний головою підкомітету ПАРЄ з проблем злочинності та боротьби з тероризмом.

Про це Логвинський написав на своїй сторінці у Фейсбук.

“Бувають “друзі по життю”, а бувають такі ж вороги. Сьогодні наш черговий бій з пропутінським французьким депутатом Тьєррі Маріані закінчився  перемогою України – одноголосним рішенням мене обрали головою підкомітету ПАРЄ з проблем злочинності та боротьби з тероризмом. За планами Кремля, саме цей депутат, проти якого в Україні йде кримінальне провадження за порушення наших кордонів, за візити до Криму і його лобіювання ідей про те, що Крим – це Росія, і санкції пора скасувати, порушник і агент тероризму, мав би стати головою підкомітету ПАРЄ по боротьбі з тероризмом”, – написав Логвинський.

За його словами, українська делегація не могла допустити такий “плювок в обличчя Україні і всієї асамблеї”.

Логвинський додав, що на засіданні комітету його кандидатура була проголосована одноголосно.

“Зараз, коли Європа і світ щодня лицем до лиця стикаються з тероризмом, саме цей підкомітет ПАРЄ покликаний зіграти вирішальну роль на міжнародній арені боротьби з тероризмом. Я буду використовувати всі нові можливості для захисту прав людини, боротьби з міжнародною злочинністю і агресією, і як наслідок – якнайшвидшого повернення контролю над Кримом і Донбасом!”, – наголосив депутат.

Нагадаємо, 23 січня Парламентська асамблея Ради Європи обрала українського депутата Георгія Логвинського на посаду свого віце-президента на річний термін.

Всього на цей рік визначено 17 віце-президентів.

Від 2015 року Логвинський також є віце-президентом групи Європейської народної партії в асамблеї.

Георгій Логвинський – член ПАРЄ, депутат-списочник від фракції “Народний фронт”. Його дружина – суддя ЄСПЛ від України Ганна Юдківська.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: