Українські дипломати просять перевести Савченко з лікарні

Дата: 30 Квітня 2015
A+ A- Підписатися

Посольство України в РФ спрямувало до російського МЗС ноту, у якій просить задовольнити прохання української льотчиці Надії Савченко про переведення з міської лікарні назад до СІЗО.

Про це йдеться у документі, який оприлюднив адвокат льотчиці Марк Фейгін на своїй twitter-сторінці.

Також у ноті йдеться про те, що Надія Савченко має проблеми з оперативним відвідуванням адвокатами та допуском до неї консульського посадовця Посольства.

Раніше інший адвокат Ілля Новіков на своїй facebook-сторінці повідомляв про погані умови у лікарні.

Повітря і світла мало, прогулянки і побачення з рідними зовсім не передбачені, матрац просякнутий запахом лежачих хворих. У спецблок громадянської лікарні часто привозять вмираючих, хто вже не може ходити“, – розповів Ілля Новіков.

У перший день охорона виводила Савченко у душ та у туалет у кайданках, бо у звітах Федеральної служби виконання покарань вона проходить як “схильна до втечі, насильства та суїциду“. Адміністрація не дозволила адвокатам провести зустріч із Савченко наодинці, тому, за словами “обмежили конспірацію тим, що говорили українською“. За словами Іллі Новікова, процедура отримання дозволу на зустріч надто складна, цього разу вона забрала в адвоката 5 годин.

Також адвокат додав, що, оскільки невідомо, скільки Надія Савченко перебуватиме у лікарні, привітання з днем народження, яке буде 11 травня, краще надсилати за адресою ізолятора: “ФКУ СИЗО-1 УФСИН России по г. Москве 107076, ул. Матросская Тишина, д. 18”. 

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: