Українці назбирали голоси під петицією за дозвіл зброї

Дата: 04 Вересня 2015
A+ A- Підписатися

Петиція за тиждень зібрала 27 605 голосів з 25 000 необхідних.

Як зазначено на сайті президента України у розділі електронних петицій, петицію було подано 29 серпня Георгієм Учайкіним, головою наглядової ради ВГО “Українська асоціація власників зброї”.

Станом на вечір 4 вересня петиція набрала 27 605 голосів з 25 000 необхідних. Як відомо, таку кількість голосів згідно з законодавством потрібно зібрати протягом трьох місяців для того, щоб пропозицію громадськості розглянув президент.

У тексті петиції запропоновано доповнити ст. 27 Конституції України частиною 4 наступного змісту: “Кожен громадянин України має право на вільне володіння вогнепальною зброєю для захисту свого життя і здоров’я, житла та власності, життя і здоров’я інших людей, конституційних прав і свобод у разі узурпації влади, посягань на конституційний лад, суверенітет та територіальну цілісність України. Реалізація права на вільне володіння вогнепальною зброєю регулюється відповідним законом та може бути обмеженою лише за рішенням суду щодо окремої особи“.

Також запропоновано негайно ухвалити Закон “Про цивільну зброю і боєприпаси” №1135-1.

Нагадаємо, експерти під час дискусії обговорили, чи готова Україна з її високим рівнем корупції до права на зброю, чи достатньо в українців відповідальності для користування зброєю, чи зменшиться рівень злочинності після узаконення зброї, чи збільшить легалізація зброї обороноздатність країни.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: