Українці, євреї та кримські татари вимагають посилити санкції

Дата: 19 Березня 2015
A+ A- Підписатися

Національні асоціації в спільній заяві засудили анексію півострова і зазначили, що дії Росії загрожують миру в Європі.

Як повідомляє “Майдан. Моніторинг“, про це йдеться в спільній заяві Всесвітнього конгресу українців, Всесвітнього конгресу кримських татар та Асоціації єврейських організацій і громад України з приводу першої річниці насильницької анексії Криму Російською Федерацією.

У заяві сказано, що російська інтервенція в Криму викликала численні грубі порушення фундаментальних прав людини і свобод українців, кримських татар, євреїв та інших мешканців, які виступають проти окупаційної влади.

Зазначено, що Росія у Криму почала військову агресію проти України і неухильно продовжує її на Сході, порушуючи норми міжнародного права, зокрема Хартію Організації Об’єднаних Націй, Гельсінський Заключний акт Наради з безпеки і співробітництва в Європі 1975 року щодо територіальної цілісності держав, Будапештський Меморандум 1994 року, Мінські угоди від 5 та 19 вересня 2014 року і від 12 лютого 2015 року.

Автори заяви рішуче засуджують анексію Криму Російською Федерацією та її агресивні дії проти України, які є прямою загрозою не тільки для України, але й для світу і стабільності в Європі. Вони закликають міжнародну спільноту посилити санкції проти Росії і цим допомогти Україні захистити свою територіальну цілісність і незалежність, зокрема і щодо Криму.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: