Україна стала частиною глобального руху за права жінок HeForShe

Дата: 06 Березня 2018
A+ A- Підписатися

В Києві в Національному художньому музеї 7 березня пройде презентація глобального руху солідарності з жінками HeForShe, до якого цьогоріч приєдналася Україна.

Про це повідомила представниця організації “ООН-Жінки” в Україні Олександра Колотуха, передає “Громадське”.

“Головна особливість HeForShe полягає у тому, що він акцентує свою увагу на чоловіках та хлопцях як головних адвокатах ґендерної рівності, що традиційно вважалася “жіночим питанням”, − пояснила вона.

В Україні рух представлятимуть митці та громадські діячі. Першими про свою підтримку HeForShe заявили музиканти Дмитро та Лев Шурови.

З повним переліком заходів, запланованих в межах презентації руху в Україні можна ознайомитися за посиланням.

Старт HeForShe 2014 року дала промова акторки та Посла доброї волі ООН Емми Уотсон. Тоді вона закликала чоловіків приєднатися до боротьби за досягнення ґендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок.

“Я хочу, щоб чоловіки вступили в цю боротьбу. Для того, щоб їх доньки, сестри й матері могли бути вільними від упереджень, але також і для того, щоб їх сини могли дозволити собі бути вразливими і показувати свої почуття − прийняти ті частини себе, від яких вони були змушені відмовитися, і таким чином стати більш щирою і цільною версією самих себе”, − наголошувала вона.

Менш ніж за 3 дні до руху приєднались більше 100 тисяч чоловіків з різних куточків світу.

В Україні координаторкою програм HeForShe з січня 2018 року працює колишня заступниця міністра внутрішніх справ Анастасія Дєєва.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: