Угорщина без суду депортуватиме мігрантів, які нелегально перетнули кордон

Дата: 05 Липня 2016
A+ A- Підписатися

Угорщина без судового рішення депортуватиме мігрантів, які нелегально перетнули кордон країни і яких затримали у межах восьмикілометрової прикордонної зони.

Відповідне рішення угорської влади, схвалене парламентом, набуває чинності 5 липня, повідомляє Deutsche Welle.

За словами радника прем’єр-міністра Угорщини з питань безпеки Дьордя Баконди, затриманих мігрантів відправлятимуть до найближчої “транзитної зони”. У цих зонах вони зможуть подати угорським властям офіційне прохання про надання притулку і чекати рішення.

“Транзитні зони” для мігрантів розташовані в прикордонних районах по інший бік паркану, побудованого в 2015 році, щоб повністю перекрити кордон з Хорватією і Сербією.

Згідно з угорським законодавством, зміненим влітку 2015 року, нелегальний перетин угорського кордону є кримінальним злочином. Порушникам загрожує суд і покарання до трьох років позбавлення волі, в тому випадку, якщо порушник при перетині кордону пошкоджує прикордонний паркан, термін покарання може сягнути п’яти років.

За даними Баконди, за час, що минув, судові рішення по такому виду злочинів виносилися 4942 рази, найчастіше мігранти засуджувалися до депортації до Хорватії або Чорногорії, що було важко реалізувати, оскільки ці країни не приймають біженців назад.

З початку цього року кордон Угорщини перетнув 17351 мігрант.

За весь 2015 рік їх було близько 391 тисячі. Зі 199 тисяч поданих прохань про притулок Угорщина прийняла позитивне рішення у 264 випадках.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: