У Запоріжжі уповноваженим з ґендерних питань призначили гомофоба

Дата: 20 Липня 2018
A+ A- Підписатися

На посаду уповноваженого з ґендерних питань Запорізької обласної ради призначили депутата від “Самопомочі” Владислава Марченка, який неодноразово дозволяв собі публічні гомофобні висловлювання.

Звернули увагу на призначення журналісти видання “Заборона”.

Владислав Марченко

Про обрання Марченка на посаду стало відомо 18 липня.

“Хвилю ґендерноі рівності вже не спинити. Бажаю, щоби ця європейська амбітна норма допомогла нам якнайскоріше подолати ґендерну стереотипність, бо більшість українців уже підтримують ідеї і цінності рівних можливостей”, – так прокоментувала інформацію про призначення колеги радниця голови Запорізької обладміністрації з науки і освіти   Тетяна Ковиліна.

Водночас у мережі почали з’являтися скріншоти дописів чиновника у Facebook, де він висловлює свою гомофобну позицію. Зокрема, виявилось, що він підтримує покарання за гомосексуальний секс в Уганді.

Нещодавно чиновник відреагував на новину про те, що поліцейські побачили в Києві двох чоловіків, які займалися сексом на вулиці.

“Содоміти множаться”, – написав тоді Марченко.

Також на сторінці чиновника є відео з Фестивалю сім’ї в Запоріжжі, який пройшов на початку липня. На записі Марченко говорить про те, що в наш час сім’я “знаходиться під великою атакою”, а тому цей інститут потребує захисту у вигляді пропаганди здорової моделі та цінностей.

На своє призначення депутат також не забув відреагувати у Facebook, де відповів критикам, які сумніваються в його компетенції.

“Роз’яснюю, що таке уповноважена особа з ґендерних питань. Для цього достатньо зробити ОДНУ(!) вправу та зайти на Вікіпедію”, – написав він.

Водночас у прес-службі “Самопомочі” в Запоріжжі Марченку вже також встигли дати позитивну характеристику.

“Владислав Марченко ставиться з повагою до обох статей – як чоловіків, і так жінок. Він з повагою відноситься до вибору кожного”, – заявила в коментарі журналістам “Заборони” прес-секретарка партії Саодат Усмонова.

 

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: