У військовій частині на Волині знайшли мертвим солдата-строковика (доповнено)

Дата: 17 Травня 2016
A+ A- Підписатися

У військовій частині Володимира-Волинського (Волинська область) за нез’ясованих обставин загинув 25-річний солдат-строковик Назар Баценко.

Про це передає “Обозреватель” з посиланням на батьків загиблого. За їхніми словами, керівництво військової частини сповістило рідних про це 16 травня.

Спершу військові заявили, що хлопець покінчив життя самогубством через повішення, проте потім зовсім відмовилися коментувати обставини того, що сталося.

“Причини смерті не були чітко сформульовані – спочатку сказано було, що він повісився, потім майор, який нам дзвонив, сказав, що не може ніяк коментувати обставини смерті Назара, заявивши лише, що мій син мертвий, запропонувавши приїхати і забрати його тіло”, – розповіла мати загиблого, Тетяна.

Пізніше результати розтину підтвердили версію самогубства, однак родичі в неї не вірять.

    

За словами матері, версія про суїцид Назара виглядає непереконливою. Лише за кілька днів до цього він повернувся в розташування частини з відпустки в рідній Бучі, і в поведінці сина не було нічого незвичайного.

Більш того, як стверджує Тетяна, до батька хлопця звертався представник військкомату м. Ірпінь, який призвав Назара на службу, і наполегливо рекомендував не поспішати з поїздкою до військової частини, поки не проведуть процедуру розтину тіла.

Прибулих до військової частини братів загиблого не допустили до його тіла, запропонувавши впізнати Назара з фотографій, на яких один з братів загиблого побачив чіткі сліди зовнішнього стискання на його шиї.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter