У Туреччині за тиждень затримали 151 людину через пости в соцмережах

Дата: 26 Липня 2017
A+ A- Підписатися

Міністерство внутрішніх справ Туреччини повідомило, що протягом минулого тижня було затримано 151 особу за звинуваченням у поширенні пропаганди в соціальних мережах від імені руху Гюлена, Робочої партії Курдистану (ППК) чи ІДІЛ.

Про це повідомляє Turkish Minute.

Міністерство повідомило, що розслідування було розпочато щодо 2 697 користувачів соціальних мереж та було підтверджено ідентифікацію 1 199 осіб, що призвело до затримання 151 особи у період від 17 липня до 24 липня.

Наразі немає інформації про те, чи були ці затримані особи заарештованими.

Нагадаємо, 5 липня у Стамбулі було безпідставно затримано директорку Amnesty International Туреччини Іділь Есер разом із сімома іншими правозахисниками та двома викладачами, що проводили семінар для правозахисників.

Затримані правозахисники: Ілкнур Остюн, Women’s Coalition, Іділь Есер, Amnesty International, Гіналь Куршун, адвокат, Human Rights Agenda Association, Нален Еркем, адвокат, Citizens Assembly, Нейта Таштан, Equal Rights Watch Association, громадянська асамблея, Озлам Далкіран, Шейхмуз Озбеклі, адвокат, Велі Аку, Human Rights Agenda Association.

Також було затримано двох іноземних тренерів — громадян Німеччини та Швеції, і також власника готелю.

Ці затримання відбулися менше, ніж через місяць після того, як Голову правління Amnesty International Туреччини Танера Кіліча було затримано за безпідставними звинуваченнями.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: