У Туреччині можуть продовжити надзвичайний стан ще на 3 місяці

Дата: 03 Січня 2017
A+ A- Підписатися

У Туреччині парламент на цьому тижні проведе обговорення, а потім голосування щодо продовження надзвичайного стану ще на три місяці.

Про це заявив прем’єр-міністр Туреччини Біналі Йилдирим, передає CNNturk.

“Що стосується продовження надзвичайного стану, то парламент Туреччини обговорить питання продовження надзвичайного стану на три місяці на цьому тижні”, – сказав він.

Після теракту у Стамбулі, внаслідок якого загинули 39 людей, заступник прем’єр-міністра Нуман Куртулмуш заявив, що надзвичайний стан в країні буде продовжено до тих пір, поки це необхідно.

Нагадаємо, надзвичайний стан в Туреччині було оголошено на три місяці після спроби перевороту у липні 2016 року. Після цього він був продовжений ще на три місяці з 19 жовтня.

Офіційно надзвичайний стан у Туреччині закінчується 19 січня 2017 року.

Під час надзвичайного стану, згідно з турецькою Конституцією, обмежуються основні права громадян. Президент керує країною, видаючи декрети. Крім того, Кабінет Міністрів Туреччини може вводити комендантську годину та забороняти мітинги та демонстрації.

Крім того, друковані ЗМІ можуть виходити тільки за наявності офіційних дозволів, а джерела аудіо- та візуального мовлення мають контролюватись державою. Розширюються підстави для конфіскації транспортних засобів та об’єктів власності.

У липні Туреччина тимчасово призупинила виконання вимог Європейської конвенції з прав людини.

 

 

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: