У списку претендентів на голову Державне бюро розслідувань є одіозні особистості

Дата: 23 Червня 2016
A+ A- Підписатися

У списку претендентів на посаду директора Державного бюро розслідувань є низка одіозних осіб, які можуть бути дотичні до корупціних дій.

Про це пише Українська правда з посиланням на список, оприлюднений на сайті уряду.

Зокрема, до таких осіб можна віднести в.о. прокурора Києва Олега Валендюка, який підпадав під люстрацію, однак через суди залишився на посаді.

Валендюк також відомий тим, що підписав колективну скаргу колишньому генпрокурору Віктору Шокіну на колишнього заступника генпрокурора Давида Сакварелідзе.

Крім того, за словами адвоката “Автомайдану” Романа Маселка, бездіяльність київської прокуратури була однією з причин розвалу справи одіозного судді Владислава Лисенка.

У списку претендентів також є два нинішні заступника Валендюка – Олександр Буряк і Анатолій Корж.

Серед неоднозначних осіб є і нинішній заступник міністра освіти Роман Греба, який також претендував на посаду члена ЦВК і від якого відхрестилися БПП і “Народний фронт”.

На посаду голови ДБР також претендує колишній керівник Головного слідчого управління СБУ Василь Вовк, начальник Департаменту спеціальних розслідувань Генпрокуратури Сергій Горбатюк, екс-начальник бюро Інтерполу в Україні та екс-нардеп Кирило Куликов, головний військовий прокурор Анатолій Матіос та інші.

Також керувати ДБР хочуть два діючі депутати: Ігор Лапін від “Народного фронту” та Юрій Македон від БПП.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter