У Москві простилися з Борисом Нємцовим

Дата: 03 Березня 2015
A+ A- Підписатися

У Москві завершилася церемонія прощання з російським опозиціонером Борисом Нємцовим.

Як пише російське видання “Медуза“, потрапити всередину Сахаровського центру, де проходила церемонія, змогли тільки ті, хто встав в чергу не пізніше 10:40. Незважаючи на те, що тисячі людей не встигли підійти до труни, церемонію прощання не продовжили.

Російська служба ВВС” повідомляє, що черга біля Сахаровського центру розтягнулася приблизно на кілометр. Деякі з тих, хто прийшов, стали скандувати прохання продовжити церемонію, але організатори пояснили, що родичі дуже втомилися. Тоді люди почали передавати квіти в напрямку голови черги – по ланцюжку, з рук в руки.

Повертаючись до метро, ​​люди скандували “Росія буде вільною”, “Росія без Путіна” та інші гасла.

Бориса Нємцова поховали на Троєкуровському кладовищі. Перед похованням відбулося відспівування. На церемонії були присутні родичі і близькі друзі політика, а також громадські діячі та журналісти.

Президент України Петро Порошенко повідомив про нагородження Бориса Нємцова орденом Свободи. Порошенко заявив, що Нємцов боровся за свободу України і за свободу Росії, оскільки розумів, що без вільної України не може бути й вільної Росії.

За нашу і вашу свободу” – цей історичний гасло стало життєвим девізом Бориса Нємцова. Тому я вирішив нагородити його орденом Свободи. Світла пам’ять“, – сказав Петро Порошенко.

Нагадаємо, колишній віце-прем’єр і опозиціонер Борис Нємцов був убитий 27 лютого чотирма пострілами в спину в центрі Москви, поблизу Кремля. Вбивць наразі не знайдено. За допомогу в їх затриманні Слідчий комітет Російської Федерації оголосив нагороду в 3 мільйони рублів. 

Соратник Нємцова по партії “РПР-ПАРНАС” Ілля Яшин нагадав, що політик при зустрічі за півтора дні до загибелі говорив йому, що готував доповідь про участь російських військових у бойових діях на Донбасі, і готовий її оприлюднити протягом місяця, а також про те, що контактував з родичами загиблих військових. Зараз ці документи перебувають у слідчих, тому невідомо, чи вийде колись оприлюднити цю доповідь.

Поділитися:
Якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: